• חדשות ועדכונים
  • תערוכות כלבים
  • מחפשים כלב ?
  • הצטרפות לחוג
  • פעילויות בחוג
נקודות חשובות לאימון כלב תערוכות באדיבות אבישג מורגנשטרן
20 n
מאמרים מקצועיים
  חשיפה וחינוך מהבית חשיפה היא קריטית ועלינו לחשוף את הגורים לכל סוגי הכלבים, רעשים , אנשים , ריחות. חינוך משמע, עבודת משמעת ותקשורת עם הכלב, עלינו לחדד ולהגיע לרמת ריכוז גבוהה גם כשישנם כל הגירו...
הרצאה בנושא ציד
b2ap3_thumbnail_Chasse_a_courre.jpg
חדשות החוג
  בתאריך 16.02.2014 בשעה 19:00, תתקיים הרצאה בנושא ציד, באולם ההרצאות של ההתאחדות הישראלית לכלבנות ברחוב המסגר 6 אור יהודה. נותן ההרצאה הינו יו"ר ההתאחדות התורכית מר Omit Ozkanal שמתמחה במבחני ...

החוג מקיים 3-4 תערוכות בשנה, חלק מהן נשפטות ע"י שופטים ישראליים וחלק ע"י שופטים בינלאומיים מחו"ל. חברי החוג מוזמנים גם להשתתף בתערוכות הכלבים הבינלאומיות שמארגנת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.

תערוכת כלבים היא כלי שמאפשר לנו לגדל כלבים איכותיים ככל הניתן. כמו בכל גוף חי, גם גופו של הכלב, ולו היפה ביותר, אינו מושלם, ואנו המגדלים נמצאים בשאיפה מתמדת לשפר את בריאותם, מבנה גופם ואופיים של הכלבים שלנו. 
אחד הכלים המסייעים לנו בכך הוא תערוכת הכלבים. לכל גזע ישנו תקן בינלאומי רשמי שנקבע בידי ארגון הגג העולמי FCI (Federacion Cynologique Internationale). תקן הגזע מפרט את כל הנתונים הפיזיים, כולל גודל, משקל, צורת ראש, אוזניים, עיניים, גוף, רגליים, זנב, פרווה, צבע ותנועה. הוא גם מציין אילו תכונות אופי רצויות ולא רצויות בגזע.
בתערוכת כלבים, ישנם שופטים שהם מומחים לגזע ויודעים כיצד לנתח את מבנה הכלב. השופט מציין את המעלות והחסרונות של כל כלב וכלב באמצעות דו"ח שיפוט, המשווה את הכלב אל תקן הגזע הרלבנטי. לאחר מכן, הוא גם נותן לכלב ציון ומדרג את כל הכלבים שנשפטים יחד ובוחר למנצח הגזע את הכלב שמאפיין בצורה הכי טובה את התקן.
לידיעתכם, בעלי גורים חדשים אשר בוחרים להצטרף לחוג הישראלי לכלבי האונדס זכאים להירשם לתערוכות חוג עד גיל 9 חודשים בחינם !
נשמח לראותכם בתערוכה הקרובה ! 

לבירור על גורים ניתן לפנות למקדמי הגזע.

מקדמת גזעי ביגל ודקל:
אלה דוחובני
050-7503446 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_self" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background: transparent; cursor: pointer; color: inherit;">This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  
 
מקדמת גזע באסט האונד:
סבטלנה זוהר
052-3818998, This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_self" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background: transparent; cursor: pointer; color: inherit;">This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

מקדם גזע דלמטי, פטיט באסט גריפון ואנדין, בלאדהאונד ופורצלן:
זאב קרוטמן
052-3325229 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it." target="_self" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; background: transparent; cursor: pointer; color: inherit;">This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

כיצד מצטרפים:

החוג הישראלי להאונדס הינו עמותה רשומה ועל מנת להיות חבר בעמותה יש לשלם דמי חבר שנתיים. 

מחיר החברות הינו 220 ש"ח לשנה.

החברות בחוג מקנה לחברים גם 50% הנחה על תעריפי ההתאחדות הישראלית לכלבנות

(רישום לתערוכות, הוצאת תעודות, פטור מאגרת כלבת וכו').

ניתן לשלם חברות בכרטיס אשראי באתר ההתאחדות - לחץ כאן למעבר לעמוד התשלום

ניתן לשלם חברות גם בכל אחד מאירועי החוג השונים (התשלום באירועים במזומן או צ'ק מזומן בלבד).

ניתן לשלם גם ע״י משלוח המחאה לפקודת ״החוג הישראלי להאונדס״ לכתובת החוג זלמן שזר 29/10 ראשון לציון עבור אוקסנה קלז

תערוכות כלבים: החוג מקיים 3-4 תערוכות בשנה, חלק מהן נשפטות ע"י שופטים ישראליים וחלק ע"י שופטים בינלאומיים מחו"ל.
חברי החוג מוזמנים גם להשתתף בתערוכות הכלבים הבינלאומיות שמארגנת ההתאחדות הישראלית לכלבנות.
 

פיקניקים / ימי משפחה: אירוע משפחתי – כלבני בו נפגשים חברי החוג וכלביהם ליום של כיף: משחקים, הדרכה בהצגת כלבים אילוף ואם מתארגן גם ארוחה משותפת.

ימי גורים: פעם-פעמיים בשנה מארגן החוג מפגש לגורים ולבעליהם ובו הסברים מבעלי מקצוע על הטיפול הנכון בכלב.
 

טיולים: פעם-פעמיים בשנה מוזמנים חברי החוג להשתתף בטיולים משפחתיים וכלביים ברחבי הארץ.
 

הרצאות: מעת לעת מארגן החוג הרצאה מקצועית בנושאים שונים.

*** חלק מהפעילויות הנ"ל ניתנות לחברי החוג בתשלום סמלי, לכיסוי עלותם בלבד. כל פעילויות החוג מתבססות על עבודת התנדבות של החברים.